Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Cena : 0,00 Kč

Obchodní podminky 

Firma Radim kopec zastoupená panem Radimem Kopcem zapsaná v živnostenském rejstříku Městské části Praha 3-Žižkov s číslem jednacím UMCP3/8702/2011/Zak/3 jako dodavatel ochranných pracovních oděvů, hygienických a čistících produktů a provozovatel internetového obchodu www.zlutyobchod.cz nabízí novým a stálým zákazníkům z oblasti středočeského kraje možnost osobního předvedení zboží u Vás ve firmě a individuální péči o zákazníka. V případě zájmu o pravidelné dodávky nás kontaktujte a podle velikosti odběrů Vám individuálně nastavíme Vaši slevu, nebo Vám uděláme speciální cenu na konkrétní výrobek v případě pravidelného odběru.

Reklamace, výměna zboží a záruční doba :
Zákazník je povinen při převzetí zboží zkontrolovat kartonáž, balení a prohlédnout si zboží. Nesprávné množství a zjevné vady zboží při dodávce je zákazník povinen reklamovat písemně ihned při převzetí zboží. V reklamaci je zákazník povinen vady popsat, uvést, jak se projevují.
Na dodávané zboží je zákazníkovi poskytnuta záruční doba stanovená v katalogu zboží, pokud stanovena není, platí doba stanovená zákonem. Firma Radim Kopec může stanovit ve vztahu k určitému zákazníkovi nebo určitému zboží dobu individuelně. Tato doba musí být vždy delší než doba stanovená zákonem.
V ostatním platí, ohledně vad zboží úprava provedené obchodním zákoníkem.
V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme
za jiný druh, či velikost. Zboží je postačující zaslat doporučeným balíkem na naši adresu. Náklady spojené s výměnou nese v plné výši kupující ( poštovné a balné ).
Objednávky
Registrace na e-shopu www.mycipasty.cz, www.zlutyobchod.cz
Zaregistrujte se na našem e-shopu a můžete začít s nákupem. Pro opakované přihlášení použijte stejné údaje jako u registrace. Vybrané zboží vkládejte do košíků, v pokladně zkontrolujte objednávku, zvolte způsob doručení a potvrďte. Po potvrzení objednávky obdržíte e-mail Potvrzení o přijetí objednávky na www.zlutyobchod.cz. V případě, že tento e-mail neobdržíte nebo v případě problému s dokončením objednávky nás kontaktujte na e-mail info@zlutyobchod.cz nebo na tel.: 608 300 690 v pracovní dny od 8-18 hod. Podrobný postup registrace a veškeré informace naleznete v odkazu Nápověda. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.


Další možnosti objednávání zboží:

Emailová objednávka :
Objednávky můžete také zaslat na e-mail: info@zlutyobchod.cz. K objednávce připojte veškeré kontaktní údaje, včetně telefonního kontaktu potřebného pro doručení zásilky. U firemních zákazníků také IČ a DIČ společnosti.

Telefonická objednávka :
V pracovní dny od 8-17:30 hod (pátek 8-16 hod). volejte objednávky na tel.: 725 705 444.


Dodání zboží
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky a zároveň řádně vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních servisních středisek je-li to pro daný druh zboží obvyklé. Dodávku zboží nám zajišťuje společnost PPL. Tato služba Vám zaručuje komfortní doručení objednaného zboží po celé ČR a možnost platby platební kartou. Garantujeme dodání zboží do 5. pracovních dnů od přijetí objednávky. Při objednávce zboží nad 2000,- Kč včetně DPH máte dopravu ZDARMA.V případě že objednávka nebude dosahovat této výše, bude účtován jednorázový poplatek za dovoz zboží ve výši 150,- Kč včetně DPH. Ale v případě objednaného zboží o váze vyšší než 15kg se ceny přepravy určí po předchozí telefonické dohodě s prodávajícím.

Zásilky jsou doručovány zasílatelem v běžné přepravní době do 17:00 hod následujícího pracovního dne a ve většině případů zboží je doručeno v dopoledních hodinách.


Další možnosti dodání zboží:
- Naše přeprava Žlutý obchod po Praze a blízkém okolí - možno pouze po předchozí ústní domluvě.
Objednané zboží Vám zašleme naší přepravou dle rozvozového plánu a dle předem telefonicky dohodnutého termínu dodání. Při objednávce do 1500,- Kč je zpoplatněna částkou 100,- Kč a nad 1500,-Kč je ZDARMA.

- Česká pošta
Objednané zboží Vám zašleme obchodním balíkem České pošty. Při objednávce do 2000,-Kč je zpoplatněna částkou 150,-Kč a nad 2000,-Kč je ZDARMA.

- Osobní odběr
Objednané zboží si můžete ZDARMA vyzvednout v obchodě v pracovní dny od 9-17:30 (pátek 9-16) hodin :
ŽLUTÝ OBCHOD
Rokycanova 41
130 00, Praha 3-Žižkov
 
 
Kontakt :

Telefon : 222 742 709
Mobil : 608 300 690
E-mail : info@zlutyobchod.cz

Radim Kopec
Rokycanova 153/41
130 00 Praha 3 - Žižkov
Otevírací doba :

Pondělí­ : 8:00 - 18:00
Úterý : 8:00 - 18:00
Středa : 8:00 - 18:00
Čtvrtek : 8:00 - 18:00
Pátek : 8:00 - 18:00

Sobota - neděle : ZAVŘENO
 
© Copyright 2014 Dreumex obchod. Všechna práva vyhrazena.